Rugsėjo pirmosios mokytojos kalba

Rugsėjo pirmosios mokytojos kalba

Mieli svečiai, mokytojai, mokiniai ir tėveliai. Štai ir vėl susirinkome švęsti rugsėjo pirmąją. Vieniems šiandien nuaidės jau paskutiniojo skambučio garsai; kitus, jo skambesys pakvies žengti pirmąjį žingsnį į naują gyvenimo etapą, kupiną atradimų ir tobulėjimo. (Nedrąsiai, tačiau smalsumo įkvėpti, keliausite atrasti, mokytis ir patirti vienas gražiausių jaunystės akimirkų).

Deja, tačiau pastarieji metai suteikė ir nemažai išbandymų – ne visada galėjome susitikti su klasės draugais, mokytis įprastose erdvėse. Naujų įgūdžių ir kantrybės prireikė mums visiems. Nepaisant to, tikiu, jog šie iššūkiai mus ne tik sustiprino, bet ir įkvėpė dar drąsiau, su dar didesniu pasitikėjimu savimi žengti į naujus mokslo metus, apkabinti išsiilgtus draugus, mokytojus, galiausiai, siekti kuo geresnių rezultatų asmeniniame mokymosi procese.

Todėl, naujųjų 2021/2022-ųjų mokslo pradžios proga, linkiu neprarasti vidinės stiprybės ir optimizmo sudėtingesnėse situacijose, įkvėpimo naujiems projektams ir asmeniniams atradimams. Sėkmės šauniesiems abiturientams ir drąsos bei smalsumo paties mažiausiems.

Tegul kliūtys sustiprina, o sėkmė įkvepia siekti didžiausių svajonių išsipildymo. Tegul mokykla tampa vieta, į kurią gera sugrįžti, gera joje būti ir su dėkingumu prisiminti.
Ačiū.

Autorė: Žvilgsnis į Begalygę