Rugsėjo pirmos kalba

Rugsėjo pirmos kalba

Džiaugiuosi, jog šiandien turiu galimybę dalyvauti šioje gražioje, jaunatviško veržlumo ir energijos kupinoje šventėje. Nuoširdžiai sveikinu gerbiamus pedagogus bei visą mokyklos kolektyvą. Jūsų darbas – vertas didžios pagarbos ir dėkingumo, už beribę kantrybę ir atsidavimą jaunosios kartos ugdymui.
Džiugu matyti ir tokį gausų abiturientų būrį, pasiruošusį keliauti į tolimesnį gyvenimo etapą ir realizuoti tai, apie ką svajojate, pasinaudojant sukauptomis žiniomis ir iki šiol įgytais įgūdžiais. Lai paskutinieji metai mokykloje būna kupini sėkmės, didžių tikslų ir puikių rezultatų mokymosi procese.
Taip pat, noriu pasveikinti mažuosius pirmokėlius bei jų tėvelius, kuriems šiandien – neeilinė diena. Šiandien, prasideda labai svarbus ir įdomus etapas, kurio pabaigoje, nueitas kelias taps dideliu žinių bagažu, lydinčiu tolyn į gyvenimą.
Būkime sveiki, tvirti ir pagarbūs vieni kitiems. Įkvėpkime sunkią minutę bei pasidalinkime žiniomis, patirtimi ir pagalba su tais, kuriems to labiausiai reikės. Aukime ir kartu kurkime šviesią ateitį. Ji – mūsų visų rankose.

Autorė: Žvilgsnis į Begalybę