GIMTADIENIS SUPER HEROJAUS

GIMTADIENIS SUPER HEROJAUS

Gimtadienis super herojaus

Linksmus tematinius scenarijus vaikams gimtadienio proga galima panaudoti organizuojant šventes berniukams 4-5 metukų. Jaunučiai matantys multiplikacinius filmus, kur pagrindiniai veikiantys veidai – drąsūs super herojai, gelbėjantys silpnesnius ir stovintys gėrio pusėje. Todėl scenarijai gimtadieniui berniukams 4-5metukų šiai temai iškart pralinksmins šventės kaltininką ir jo svečius.

PASIRUOŠIMAS SUPER HEROJAUS
Pripūstais spalvingais balionais papuoškite salę, pirmame aukšte virš arkos į vazonėlius pamerkite vijoklines gėlių šakeles. Ant sienos galima palikti atributiką super herojaus – kaukę iš spalvoto kartono.

SVEČIŲ SUTIKIMAS
Svečius tegul sutinka vedantysis linksmas šventės žmogus su kauke. Kiekvienam atvykusiam bus pasiūlyta nuoširdžiai išsirinkti sveikinimų knygoje ir palinkėti varduvininkui prasmingas frazes. Pavyzdžiui, ‚,Su gimtadieniu‘‘. Laukiame linksmybių. Svečiai kviečiami už vaišingo derliaus stalo. Po vaišių vedantysis pradeda šventinę programą.

SVEIKINIMAS GIMTADIENIO KALTININKO
Vedantysis: Aš – super herojus. Ginu silpnus ir vedu kovą prieš blogį. O jūs, vaikai, norite pasilikti super herojais? Taip? Prašau pasakykime jam mielus palinkėjimus. Dabar aš skaitysiu palinkėjimus, o Jūs man padėkite, atsakykite į klausimus ,,taip‘‘, arba ,,ne‘‘

„Vardas‘‘ draugiškai
Su gėlėmis sveikiname,
Gimtadienio kaltininkui linkime
Visada pasilikti sveikam.

Tegul būna paklusnus,
Kūrybingas ir tylus,
Nes nupiešdamas
Dovanėlių vaizdus
Paliečia širdimi draugus.

Tegul kaip senelis
Būna darbštus,
Geriausias draugas,
Kupinas vilčių,
Lietuviškų tradicijų,
Lenktyniaudamas varžybose
Parveža krepšinio pergales,
Linksmuolis ir negaišdamas laiko,
Visada šaunus sportininkas.

Tegul ,,Vardas‘‘
Išmintimi suspindi,
Mielai veidelis nusijuokia,
Nusišypsosime žvaliai,
Draugiškai mes atsakydami?

SUVOKIMO PATIKRINIMAS

Vedantysis: Vaikai, išskyrus gėrį, kokias suvokimo sąvybes turi turėti herojus? Jam reikia suvokimo. Dabar mes atidžiai patikrinsim, ar yra šita vertybė pas jus.

Vedantysis užriša vienam iš vaikų akis ir duoda į rankas megztą arba plastmasinį žaislą. Pavyzdžiui katę, šunį, varlę, šuniuką. Mažylis piršteliais liesdamas turi atspėti, koks tai žvėrelis rankose. Vedantysis paaiškina, kad galima kalbėti garsiai visus mielus pasiūlymus. Visi vaikai mylintys gyvūnijos pasaulį, mažuosius žvėrelius gali dalyvauti eilės tvarka žaidime.

VIKRUMO TESTAS
Vedantysis: Vaikai, jūs visi būvote puikūs zuikučiai ir voverytės. Maskuotis mokate, bet super herojui svarbus nepaprastas greitis ir vikrumas. Ar yra jie pas Jus? Patikrinsime.

Pastatyti du moliniai puodukai su skaniomis sultimis. Ant puodelių nupiešta voverytė ir zuikutis. Atstume nuo jų dar statomi du stalai, ant kurių rasite šviežias sodo morkytes ir lazdynų riešutėlius. Prie kiekvieno stalelio laukia draugiška komanda. Pirmam vaikui padedama lėkštutė. Jis turi į ją padėti vieną morkytę, riešutėlį, nepalietęs ir atsigerti gurkšnelį sulčių, kad numalšinti troškulį. Tai daryti turi atsargiai ir greitai. Grįždamas su lėkštute jis perduoda kitam berniukui ir taip iki paskutinės morkytės ir riešutėlio. Laimėtojas nerenkamas, kad niekam nebūtų liūdna.

SKANUS TORTAS

Vedantysis: Mergaitės, jūs visos – labai gabios, tvarkingos, mielos, vikrios – mokate greitai maskuotis. Vadinasi, iš jūsų išeis nuostabios super herojės. Dabar aš siūlau mūsų gimtadienio kaltininkui ir visiems svečiams pasivaišinti skaniu tortuku su saldžiomis girios uogomis, kad pas jus atsirastų daugiau jėgų, nes šie metai bus geri, sėkmingi, kupini vilties, lauks daug sėkmingų valandų. Iš slėnio parnešti klevo lapai vazelėje papuoš svetainės palangę, nes gyventi gera, kai džiaugiesi matydama draugų veidus. Dangaus tyrumas atgaivins, rudas kaštonas ant delnų nukris, tokios dienos jau nebebus, todėl apglėbk visus, visus.