Gimtadienio sveikinimai žmonai

Mylimiausia žmona, sveikinu su gimtadieniu! Šiandien yra ypatinga diena, skirta švęsti! Esi nuostabi moteris, kuri mane nuolat džiugina ir įkvepia. Tavo meilė ir palaikymas daro mano gyvenimą nepakartojamu ir prasmingu. Džiaugiuosi, kad esi šalia manęs kasdien.
***
Gimtadienio proga noriu tau padėkoti už visą meilę ir šilumą, kuri mane apgaubia kasdien. Tu esi
mano stiprybės šaltinis ir širdies ramybė. Neįsivaizduoju gyvenimo be tavęs. Linkiu tau nuostabių akimirkų ne tik šiandien, bet ir nuolatos! Su gimtadieniu, brangioji!
***
Mano brangioji žmona, šiandien švenčiame tavo gimtadienį. Tu visada randi būdą mane nustebinti ir nudžiuginti, dėl ko esu tau be galo dėkingas. Esi tarsi uostas, į kurį visada galiu sugrįžti, ir kuris visada manęs laukia. Linkiu tau nepakartojamo gimtadienio, džiaugsmo ir meilės!

Trumpi gimtadienio sveikinimai žmonai

Su gimtadieniu, mieloji! Trokštu, kad tavo gyvenime būtų daug nuoširdaus džiaugsmo ir be galo daug laimės.
***
Širdingi gimtadienio sveikinimai skrieja tau, mano brangioji! Tegul ši diena atneša tau daug meilės, o ateitis – tik geras, prasmingas ir šviesias akimirkas.

***
Šią dieną švęsk lyg didžiulę puotą, nes ji skirta tik tau! Tegul bus ši gimtadienio šventė kupina šilumos, laimės ir ypatingos džiaugsmo.

***
Šią gimtadienio dieną linkiu tau jaustis ypatingai, būti apsuptai mylinčių žmonių ir patirti tik teigiamas emocijas. Būk laiminga, mano brangioji!

***
Gimtadienio diena – tavo šventė, o kiekviena diena su tavimi yra tarsi šventė man. Linkiu tau tiek pat laimės, kiek tu dovanoji man ir kitiems. Su meile, tavo vyras.

***
Gimtadienio diena yra ypatinga, bet aš džiaugiuosi ne tik šiandiena, o ir kiekviena diena praleista kartu su tavimi. Tavo šypsena yra mano stiprybė, o tavo meilė mane verčia jaustis laimės kūdikiu. Linkiu tau visko, ko širdis trokšta, mano mieloji.

***

Šiandien yra tavo diena, mano mylimoji, ir linkiu, kad ji būtų kupina šilumos, šypsenų bei meilės. Tavo buvimas mano gyvenime yra didžiulė dovana, už kurią esu be galo dėkingas. Su gimtadieniu!

Romantiški sveikinimai su gimtadieniu žmonai

Šiandien galiu būti kartu su tavimi ir švęsti tavo gimtadienį. Tegul ši diena bus kupina stebuklų ir magijos. Žibėk man tarsi paslaptinga žvaigždė ir skleisk savo šilumą bei grožį. Su gimtadieniu!

***
Šią dieną noriu tau padovanoti visą savo širdį ir jausmus, kuriuos joje saugau tik tau. Su gimtadieniu, mano saule! Nenustok man šviesti, kad širdis galėtų šokti iš džiaugsmo, o siela būtų rami ir laiminga.

***
Mano meilė tau yra begalinė. Linkiu nuostabių gimtadienio akimirkų, įkvėptų mūsų artumo ir aistros. Būk laiminga, mano meile, mano gyvenimo šviesa, šiandien ir visus ateinančius metus! Su gimtadieniu!

***
Tokia žmona kaip tu, yra kiekvieno vyro svajonė. Tavo meilė, rūpestis ir šiluma daro mano gyvenimą pilnavertišku ir turtingu. Tu esi ne tik mano žmona, bet ir gera draugė, mano parama ir džiaugsmo šaltinis. Esu nepaprastai dėkingas, kad kasdien esi šalia manęs. Nuoširdžiai sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena būna kupina meilės ir laimės!

***
Gimtadienio proga noriu padovanoti visą savo šilumą ir meilę, kurią jaučiu tau. Tegul ši diena būna kaip sapnas, iš kurio nenoriu pabusti. Su gimtadieniu, mano meile!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai žmonai

Šiandien yra ypatinga diena – tavo gimtadienis, ir šiandien noriu pasakyti tai, ką tau jaučiu.
Kiekviena diena praleista su tavimi, mane verčia vis labiau suprasti, kokia nepaprasta ir svarbi esi mano gyvenime.
Tavo šiluma, ištikimybė ir meilė girdo mano ištroškusią sielą lyg šaltinio vanduo ir daro mane be galo laimingu. Tavo šypsena šildo lyg šviesos spindulys tamsoje, o tavo palaikymas daro mane stipresniu žmogumi.
Šiandieną tau noriu palinkėti gimtadienio, kupino džiaugsmo, meilės ir ypatingų akimirkų. Tu
esi tobula žmona, su kuria dalintis gyvenimo kelione ir patirtimi yra neįkainojama dovana.
***
Tavo meilė, kantrybė ir supratimas yra tarsi šventas namų ugnies židinys, prie kurio aš visada randu ramybę ir šilumą. Tavo buvimas šalia – tai didžiulė gyvenimo dovana.
Šiandien noriu tau palinkėti ne tik nepaprastų gimtadienio akimirkų, bet ir begalinės laimės, meilės bei sveikatos. Tegul tavo kelias būna nušviestas saulės spindulių, o gyvenimas dovanoja tik pačias geriausias dovanas.
Džiaugiuosi, kad galiu būti čia ir dalintis šia diena su tavimi. Būk laiminga! Su gimtadieniu, mano meile!

Linksmi sveikinimai su gimtadieniu žmonai

Sveikinu tave su gimtadieniu ir linkiu, kad jis būtų žaismingas ir šviestų tarsi šviesoforas ryškiomis spalvomis. Linkiu smagių staigmenų ir gražių bei nuoširdžių akimirkų!
***
Sveikinu su gimtadieniu! Šiandien privalai įkrauti savo „gimtadienio energijos“ bateriją. Būk pasiruošusi daugybei smagių nuotykių!
***
Prognozė šiandienai: 0% rūpesčių, 100% šypsenų, 200 % laimės lietaus iš dangaus! Puiki prognozė linksmybėms ir gerai nuotaikai! Su gimtadieniu!

Gimtadienio atvirukai žmonai

gimtadienio-diena
su-gimtadieniu-sveikinu


sveikinimai

Su- gimimo -dienele
skanaus-torto