Sveikinimai su gimtadieniu tėčiui

Tėti, norime padėkoti už nepakeičiamą meilę ir pastangas, kurias skiri mums, Tavo šeimai. Ši gimtadienio šventė – tai ne tik proga sveikinti Tave, bet kartu ir galimybė palinkėti, jog šis jubiliejus pripildytų Tavo širdį džiaugsmu ir šiluma. O tolimesniais gyvenimo metais lydėtų sėkmė, meilė ir nauji, prasmingus rezultatus nešantys iššūkiai bei tikslai.

***
Tėti, sveikinu tave su ypatingu gimtadieniu, kuriame kiekvienas sveikinimas prisipildo meile ir dėkingumu. Tegul ši diena tampa švente, pilna šeimos bendrystės ir neįkainojamų prisiminimų, kuriuos kartu sukursime ir saugosime visą gyvenimą.

***
Brangus Tėti, gimtadienio proga siunčiu tau nuoširdžius sveikinimus, pripildytus meilės, dėkingumo ir pagarbos. Ačiū Tau, Tėti, už Tavo atsidavimą ir mylinčią širdį – tai tampa mūsų tvirtų šeimos pamatų dalimi. Ačiū už Tavo ištikimybę ir kantrybę. Tai – mūsų stiprybė bei įkvėpimas. Ačiū už Tavo gyvenimo įžvalgumą, pozityvumą ir nepakartojamą gyvybingumą, kuris padeda mums visiems įveikti gyvenimo iššūkius ir siekti sėkmės. Tebūnie šis gimtadienis bus kupinas ne tik šeimos džiaugsmo, bet ir laimingų asmeninių pergalių bei visų tavo siekių ir svajonių išsipildymo!

***
Su dideliu dėkingumu ir meile švenčiame šią ypatingą dieną – Tavo gimtadienį. Tegul ši šventė tampa ne tik džiaugsmo akimirka, bet ir gražia šeimos tradicija, kuri kiekvienais metais praturtina mūsų gyvenimus. Tegul ši diena dovanoja Tau daugiau nei pakanka meilės ir šildo Tavo bei mūsų širdis.

***
Tėti, šiandien – ypatinga diena, skirta tik Tau. Esi šviesa mano gyvenimo kelyje… Tad noriu išreikšti didžiulį dėkingumą už visus momentus, kai buvai šalia ir palaikei mane gyvenimo iššūkiuose. Linkiu, kad šis gimtadienis Tau būtų kupinas šeimos džiaugsmo ir šilto bendravimo. Linkiu Tau gyvenimo, sklidino laime ir prasme. Su gimtadieniu.

***
Tėti, šią gimtadienio dieną noriu išreikšti nuoširdžius sveikinimus ir padėkoti už tavo nekintamą meilę, kantrybę ir palaikymą. Tai neįkainojamos vertybės, kurias vertiname labiau nei galime išreikšti žodžiais. Lai ši gimtadienio šventė Tau bus kupina džiaugsmo ir šiltų prisiminimų, kuriais su mumis dalinsiesi dar daug daug metų į priekį. Ačiū, kad esi mūsų tėtis, draugas ir mokytojas. Su gimtadieniu!

Trumpi gimtadienio sveikinimai tėčiui

Gimtadienio proga noriu Tau, brangus Tėti, išreikšti didelę padėką už tavo meilę ir pastangas, kuriomis kasdien puoselėji mūsų šeimą. Tegul šis gimtadienis Tau būna įsimintinas ir pripildytas neįkainojamų akimirkų su šeima ir draugais.

***
Su gimtadieniu, Tėti! Linkiu tau nepakartojamų gimtadienio akimirkų, kurias ilgai prisimintum su šypsena veide!

***
Tėti, šiandien yra viena nuostabiausių dienų – tavo gimtadienis! Linkiu tau stiprios sveikatos, pasiekimų darbe ir, žinoma, būti mylimam bei laimingam.

***
Tėti, sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul būna pripildytas džiaugsmo, šypsenų ir daugybe malonių akimirkų, kurios praturtins šią ypatingą dieną su šeima ir draugais.

***
Šiandien tavo gimtadienis, tad linkiu begalybės nepakartojamų akimirkų bei drąsių svajonių ateinantiems metams. Lai būna kupini laimės ir sėkmės, kurios esi daugiau nei vertas.

***
Su dideliu pagarbos ir meilės jausmu linkiu tau, tėveli, visko, ko tik trokšti šiame gyvenime. Tebūnie tave aplanko ir išsipildo…

***
Sveikinu su gimtadieniu, Tėti! Tegul ši diena Tau būna kaip nuostabus sapnas – kupina juoko, meilės ir širdį liečiančių akimirkų!

***
Tėti, šiandien švenčiame tavo nuostabų gimtadienį! Linkime tau stiprios sveikatos, sėkmės darbuose ir visų svajonių išsipildymo. Tegul gyvenimas tau dovanoja daug džiaugsmo ir laimės.

***

Tebūnie šis gimtadienis būna raktas į dar šviesesnę ir laimingesnę Tavo ateitį, o kiekviena diena – nauja galimybė atrasti daug priežasčių džiaugsmui. Su gimtadieniu, brangus Tėti..

***
Brangus Tėveli, tavo gimtadienio šventės proga noriu palinkėti ne tik geros sveikatos, bet ir daugybės širdį šildančių akimirkų su artimaisiais.

***
Sveikinu su gimtadieniu, Tėti! Linkiu tau ne tik nepakartojamų šventės akimirkų, bet ir gilesnio suvokimo apie tai, koks vertingas ir svarbus mums esi.

Nuotaikingi gimtadienio sveikinimai tėčiui

Sveikinu su gimtadieniu, geriausias Tėti! Tegul ši diena būna kaip spalvingas fejerverkas tavo gyvenime, pripildytas šilumos, meilės ir nepakartojamų nuotykių. O taip pat, noriu pasakyti, jog puikiai atlieki ne tik tėčio, bet ir draugo vaidmenį, kadangi visada randi būdą praturtinti mūsų gyvenimus juoku ir meile. Linkiu tokiu nuostabiu žmogumi išlikti visada!

***
Tėti, tavo buvimas mūsų šeimoje yra kaip saulė – šildo sielą ir gerina nuotaiką. Tavo gyvybinė energija ir meilė sklinda kaip žvakės šviesa, suteikdama kiekvienai mūsų dienai neeilinio žavesio. Tad Tu esi ne tik šios šventės karalius, bet ir ypatingas žmogus, kuriam priklauso medalis už išskirtinės svarbos gyvenimo darbus. Su gimtadieniu, mylimas Tėti! Nusišypsok!

***
Tėti, tebūnie Tavo gimtadienis kupinas juoko, džiaugsmo ir mylinčių žmonių šalia. Tebūnie ši diena pakylėja Tavo sielą kaip šventinį balioną – tik aukštyn!

***
Tėveli, labai Tave sveikinu bei linkiu – tegul ši ypatinga diena atneša Tau neapsakomų linksmybių. O ateinantys metai būna pilni sėkmės, stiprios sveikatos ir daugybės nepakartojamų akimirkų. Ačiū už tai, kad esi toks ypatingas Tėtis. Džiaugiuosi, kad šiandien galime švęsti kartu!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai tėčiui

Su gimtadieniu, Tėveli! Esi mano ypatingas Tėtis, su kurio išmintingais patarimais ir nuoširdumu augu bei tobulėju. Tebūnie ši diena Tau padovanos daug širdies šilumos, šypsenų ir nepamirštamų staigmenų. Myliu ir apkabinu!

***
Su visa širdimi sveikinu Tave, Tėti! Esi pats geriausias Tėtis pasaulyje! Linkiu Tau ištvermės, gerovės ir, žinoma, visos begalybės nuostabių akimirkų šioje nepaprastoje gyvenimo kelionėje.

***
Brangus Tėti, ačiū Tau už meilę ir nuolatinį palaikymą. Tu mokai mane gyventi, mylėti ir siekti savo tikslų. Dėkoju už visus tuos ypatingus momentus, kai mes buvome kartu, dalinomės juokais ar tiesiog sėdėjome tyloje, jaučiantis artimiausi vienas kitam.
Na o ši diena yra skirta tik Tau, todėl mėgaukis kiekviena akimirka. Gyvenimas yra vertas, kad kiekviena jo dalis būtų išgyventa kaip šventė. Linkiu Tau daug energijos, sveikatos, laimės ir dar daugybės metų, pilnų nuotykių ir laimingų prisiminimų.

***
Mano brangus Tėti, esi ne tik puikus Tėvas, bet ir nepaprastas žmogus, kuriuo labai didžiuojuosi ir myliu. Mėgaukis šia diena, Tėveli, ir priimki kiekvieną artimųjų meilės išraišką, kuri tau dovanojama.

***
Gimtadienis nėra tik šventė, tai puiki galimybė priminti Tau, koks esi ypatingas žmogus, Tėti. O taip pat, išreikšti meilę ir padėką už besąlyginę pagalbą, supratimą ir meilę. Tad sveikinu Tave, Tėveli, bei linkiu …-ąjį gimtadienį sutikti su džiaugsmu ir pilnatve širdyje.

***
Šią nepaprastą dieną noriu Tave nuoširdžiai pasveikinti su gimtadieniu, Tėti. Tu esi puikus Tėtis, mano gyvenimo prasmė ir džiaugsmo priežastis. Linkiu Tau šiandien širdį šildančių akimirkų, bei tokio nuoširdaus dėmesio, kurį negailėdamas savo jėgų kasdieną dovanoji man. Tu esi išties nepaprastas… O aš – gyvenimo apdovanotas (-a), nes turiu Tave!

Prasmingi sveikinimai tėčiui

Tėti, šią, Tavo …-osios sukakties dieną, norime Tau padėkoti už kiekvieną šypseną, kurią mums dovanojai, už kiekvieną patarimą, kuriuo pasidalinai, ir už kiekvieną akimirką, kurią išgyvenome kartu.
Tu esi ne tik mūsų Tėtis, bet ir šviesa, kuri nuolat rodo teisingą gyvenimo kryptį. O ši diena yra ne Tavo, bet ir mūsų šventė, norint Tau pasakyti, koks ypatingas esi ir kokie laimingi esame Tave turėdami. Tad sveikiname Tave, Tėti, bei linkime ne tik džiaugsmo, bet ir meilės, sveikatos ir visų Tavo svajonių įgyvendinimo. Gyvenk ilgai ir būk labai laimingas, Tėti!

***
Žvaigždės švyti šviesiai, o širdys džiugiai plaka, nes šiandien ypatinga diena – Tavo gimtadienis! Linkiu Tau, brangus, nepaprasto jubiliejaus – su daug nuostabių sveikinimų, širdį glostančių akimirkų ir šiltų šypsenų. Tegul kiekvienas dienos spindulys šviesina Tavo kelią ir dovanoja nepakartojamų džiaugsmų. Sveikinu su gimtadieniu!

***
Mylimiausiam Tėčiui pasaulyje gimtadienio proga linkiu džiugių ir prasmingų gyvenimo dovanų bei linkėjimų. O taip pat, geros geros nuotaikos! Tegul šis gimtadienis Tave įkvepia naujiems darbams ir praturtina gyvenimą gražiais prisiminimais.

***
Tėti, šiandien švenčiame Tavo gimtadienį, ir tai yra ypatingas metas pasakyti, kaip labai Tave mylime. Esi mūsų įkvėpimas, užuovėja nuo gyvenimo negandų ir kelrodė žvaigždė. Linkime Tau nuostabios šventinės dienos. Tebūna ji kupina palaimingų akimirkų.

***
Gimtadienio proga, Tėti, ačiū Tau už kiekvieną suteiktą gyvenimo pamoką, kiekvieną akimirką kartu ir kiekvieną Tavo šypseną. Linkiu Tau nepakartojamų šventės akimirkų, kurios neštų šypseną Tavo veide dar ilgą ilgą laiką. Myliu Tave, Tėti!

Gimtadienio atvirukai tėčiui

su-gimtadieniu-sveikinu
universalus-atvirukas-su-gimtadieniu
sveikinimai
gimtadienio-diena

skanaus-torto