Sveikinimai su gimtadieniu dėdei

Brangusis dėde, sveikinu su gimtadieniu! Noriu tau padėkoti už kiekvieną patarimą, už kiekvieną palaikymo akimirką. Mane tai visada motyvuoja ir įkvepia. Tavo meilė ir dėmesys yra tarsi brangakmenis- neįkainojamas ir be galo vertingas. Linkiu tau nuostabios ateities, kupinos sėkmės ir laimės, kurios niekada nepritrūktų. Ačiū tau už tai, kad esi mano gyvenime! Sveikinu su gimtadieniu!
***
Dėde, sveikinu su gimtadieniu! Tavo gyvenimo patirtis ir išmintis mane nuolat įkvepia bei moko siekti aukštumų. Dėkoju tau už kiekvieną palaikymo žodį, kuris man suteikia energijos ir drąsos. Linkiu tau sėkmės ir džiaugsmo ateityje, kur kiekviena diena būtų lyg nuostabus dovanų rinkinys, pripildytas šilumos ir meilės! Ačiū, kad esi mano dėdė!

Trumpi gimtadienio sveikinimai dėdei

Brangusis dėde, noriu padėkoti už kiekvieną šiltą šypseną ir išmintingą patarimą. Linkiu tau visko, ko širdis
geidžia – nuostabių nuotykių, geros sveikatos ir begalinio džiaugsmo!
***
Brangus dėde, tavo gera širdis visada mane džiugina ir įkvepia. Ačiū už kiekvieną akimirką, kuria daliniesi su manimi. Linkiu tau daug saulėtų dienų ir laimės! Sveikinu su gimtadieniu!
***
Brangusis dėde, esu dėkingas už tavo paramą ir rūpestį. Tegul ateitis tau atneš tik šilčiausias akimirkas ir nuostabias gyvenimo galimybes! Sveikinu su gimtadieniu!
***
Dėde, tavo meilė ir palaikymas mane visada pakylėja ir įkvepia. Ateityje linkiu tau nepakartojamų gyvenimo dova***
Brangusis dėde, tavo gerumas ir nuoširdumas mane nuolat motyvuoja ir džiugina. Ateityje linkiu tau visko, kas geriausia – sėkmės, laimės ir daug nepakartojamų akimirkų! Su gimtadieniu!
***
Dėde, esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką ir nuoširdžią šypseną. Ačiū, kad esi mano gyvenimo dalis! Tegul ateitis tau dovanoja gausybę smagių ir laimingų išgyvenimų! Su gimtadieniu!
***
Brangusis dėde, esu dėkingas už visas tas smagias ir šiltas akimirkas, kurias praleidome drauge. Ačiū už kiekvieną gražų žodį ir dorą veiksmą, kurie mane palaiko. Linkiu tau begalės laimės ir sėkmės ateityje! Su gimtadieniu!
***
Dėde, tavo buvimas mano gyvenime yra kaip brangakmenis – neįkainojamas ir be galo vertingas. Nuoširdžiai dėkoju tau už viską! Linkiu dar daug saulėtų ir laimingų dienų! Su gimtadieniu!
***
Bangus dėde, gimtadienio proga linkiu tau šilumos, jaukumo, visapusiškos gerovės, vilties, įsimintinų naujų įspūdžių, svajonių išsipildymo ir sėkmės! Sveikinu su gimtadieniu!

Linksmi gimtadienio sveikinimai dėdei

Brangusis dėde, šiandien tavęs laukia nuostabus gimtadienis su geriausiais draugais. Tegul bus jis kupinas šilumos, linksmų pokštų ir neįtikėtinų nuotykių! Tegul diena ši bus lyg didžiulis pramogų parkas, kuriame gausu smagių ir neįtikėtinų atrakcijų. Nuoširdžiai sveikinu su gimtadieniu!
***
Mielas dėde, tu esi tas žmogus, kurio kompanijoje visada gera ir smagu būti. Kiekviena diena su tavimi yra tarsi įdomus pokalbis su geru bičiuliu, kuris nuolat dovanoja tik šiltus prisiminimus ir naujas patirtis. Šalia tavęs galiu būti tiesiog savimi ir jaustis laimingu. Tegul ši gimtadienio šventė tau atneša daug nuostabių staigmenų, juoko ir meilės! Linkiu tau šilčiausios šventės, kupinos džiaugsmo ir gėrio! Sveikinu su gimtadieniu!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dėdei

Noriu pasakyti, kokia didelė garbė yra man turėti tokį dėdę kaip tu.Tavo ištikimybė, gera širdis ir puikus humoro jausmas visada suteikia man džiaugsmo sparnus. Linkiu tau tik pačių geriausių dalykų šią ypatingą dieną! Sveikinu su gimtadieniu!
***
Brangus dėde, šiandien švenčiame tavo gimtadienį, ir noriu tau pasakyti, kad nepaprastai vertinu tavo būvimą šalia. Tavo patarimai, palaikymas ir meilė nušviečia mūsų kasdienį gyvenimo kelią. Linkiu tau stiprybės, ramybės ir laimės ateityje. Sveikinu su gimtadieniu!
***
Brangus dėde, šią dieną noriu padėkoti už visą tavo paramą ir meilę. Tu esi ne tik mano dėdė, bet ir pavyzdys, kaip būti geresniu žmogumi bei siekti gyvenimo aukštumų. Gimtadienio proga linkiu tau daug meilės, laimės ir sveikatos!

Prasmingi sveikinimai dėdei

Šiandien noriu pasakyti, kaip stipriai tu įtakoji mano gyvenimą. Tavo patarimai, parama ir gerumas mane nuolat įkvepia ir suteikia jėgų. Tegul tavo gyvenimas būna kupinas džiaugsmo, laimės ir sėkmės, o širdis tebūnie sklidina šilumos ir meilės. Sveikinu su gimtadieniu!
***
Šiandien – tavo gimtadienio proga – noriu priminti, koks svarbus esi mano gyvenime. Tavo išmintis, draugystė ir meilė mane ne kartą išgelbėjo ir įkvėpė. Tegul ši diena būna kupina šviesos ir šilumos. Su dideliu dėkingumu ir meile sveikinu su gimtadieniu!
***
Tavo gyvenimas yra lyg poema, kuri nuolat moko, džiugina ir įkvepia. Šiandien linkiu tau ir toliau gyventi su meile bei džiaugsmu, daryti gerus darbus ir būti laimingam. Nuoširžiai sveikinu su gimtadieniu!

Gimtadienio atvirukai dėdei

su-gimtadieniu-sveikinu
universalus-atvirukas-su-gimtadieniu
sveikinimai
gimtadienio-diena

skanaus-torto