Sveikinimai su gimtadieniu berniukui

Sveikinu su gimtadieniu, mažyli! Šiandien yra tavo diena, kuomet gali pajausti tarsi tikras pasakų herojus. Tegul šventė būna kupina smagumo, nuotykių ir neįtikėtinų staigmenų. Linkiu tau daug džiaugsmo ir nepakartojamų akimirkų kartu su artimaisiais ir draugais.
***
Sveikinu tave su gimtadieniu! Tu esi tikras stebuklas mūsų gyvenime, ir ši diena yra skirta tik tau. Tegul tavo širdį šildo šios dienos džiaugsmas, o ateityje laukia dar daug nuostabių nuotykių bei pasiekimų!
***
Tegul gimtadienio proga tau bus atidaryti vartai į laimės, džiaugsmo, įsimintinų įspūdžių, užburtos sėkmės ir ištikimų draugų pasaulį. Linkiu tau žengti link naujų svajonių ir pasiekimų. Nuoširdžiai sveikinu su gimtadieniu!

Trumpi gimtadienio sveikinimai berniukui

Gimtadienio proga linkiu tau ne tik įspūdingų dovanų, bet ir puikios nuotaikos! Tegul ši diena būna kupina šypsenų, linksmybių ir netikėtų staigmenų, o ateitis te atneša daug laimės ir sėkmės!
***
Sveikinu su gimtadieniu, mažyli! Tegul ši šventė būna kupina smagumo ir džiaugsmo!
Linkiu, kad kiekviena gimtadienio akimirka būtų pripildyta šypsenų ir šiltų žodžių.
***
Berniuk, šiandien – tavo diena! Gimtadienio proga linkiu didžiausių pasiekimų ir džiaugsmo. Tegul
kiekvienas tau skiriamas sveikinimas atneša šilumos ir laimės širdžiai bei primena, kad esi be vertinamas ir mylimas!
***
Sveikinu su gimtadieniu, mažasis drauge! Tegul ši diena tau primena, koks esi ypatingas ir svarbus mūsų gyvenime.
Linkiu tau, kad gimtadienio šventė būtų kupina smagumo, linksmų staigmenų ir nuostabių dovanų!
***
Sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena būna kupina šypsenų ir linksmybių, o ateinančiais metais lydi
laimė ir sėkmė!
***
Gimtadienio proga sveikinu tave! Tegul ši diena būna tarsi išsipildęs sapnas, kupinas džiaugsmo ir laimės.
Linkiu tau nuostabių dovanų ir smagios šventės su draugais!
***
Sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau primena, koks svarbus ir ypatingas esi mūsų gyvenime. Linkiu tau daug džiaugsmo, smagumo ir nuostabių dovanų!
***
Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul ši diena būna kupina meilės, šypsenų ir geros nuotaikos. Linkiu tau atrasti daug džiaugsmo ir laimės savo gyvenime!
***
Sveikinu tave gimtadienio proga, mažyli! Tegul ši diena būna kupina šilumos, laimės ir meilės. Linkiu tau kiekvienos svajonės išsipildymo ir džiaugsmo širdyje!
***
Sveikinu su gimtadieniu, mažyli! Tegul ši diena būna kupina smagumo ir nepakartojamų akimirkų. Linkiu, kad išsipildytų visos svajonės, o širdyje gyventų tik džiaugsmas!

Linksmi sveikinimai su gimtadieniu berniukui

Su gimtadieniu! Linkiu tau dienos, kupinos juoko, linksmybių ir visko, kas džiugina širdelę. Mėgaukis kiekviena akimirka!
***
Sveikinu su gimtadieniu, drauguži! Tegul ši ypatinga diena būna tokia nuostabi, koks esi tu pats. Linkiu linksmybių, džiaugsmo, puikių dovanų ir skanaus torto!
***
Su gimtadieniu! Šiandien tavo diena, kuri te bus kupina smagumo, nuostabių staigmenų ir visko, kas verčia tave šypsotis. Būk laimingas!
***
Tegul tavo diena būna pripildyta šviesos, džiaugsmo ir linksmybių. Mėgaukis šiomis ypatingomis akimirkomis! Su gimtadieniu!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai berniukui

Šiandien švenčiame tavo gimimo dieną ir norime, kad žinotum, koks esi ypatingas ir svarbus žmogutis mūsų gyvenime. Tavo širdis tarsi saulės spinduliai nuolat šildo mūsų dienas ir paverčia jas gražesnėmis. Linkiu tau nuostabių akimirkų! Su gimtadieniu!
***
Sveikinu gimtadienio proga! Tegul ši diena būna ne tik džiaugsminga, bet ir prasminga, nes tu esi ypatingas
žmogutis, vertas tik geriausių dalykų gyvenime. Linkiu tau visko, ko tau labiausiai trokšta širdis!
***
Šiandien švenčiame tavo gimimo dieną ir norime, kad žinotum, koks esi nuostabus, talentingas ir nuoširdus
jaunuolis. Tegul tavo gyvenime visada žydi meilė, o kiekvienas tavo žingsnis būna nukreiptas sėkmės link!
***
Su gimtadieniu, mažyli! Tegul ši diena tave apsupa ne tik džiaugsmu ir linksmybėmis, bet ir suteikia laiko pagalvoti apie tai, koks svarbus esi mūsų gyvenime. Tegul širdį džiugina ne tik šventinis tortas, bet ir artimųjų meilė.
***
Sveikinu su gimtadieniu! Tu esi nepakartojamas, todėl tavo gimtadienio šventė turi būti tokia pat nepakartojama ir ypatinga.
Tegul ši diena atneša tau ne tik džiaugsmo ir linksmybių, bet ir padeda suprasti, koks svarbus mums esi. Mylime ir vertiname tave be galo!
***
Šią dieną galime pasakyti tau, kiek daug mums reiški. Būk apsuptas mylimų žmonių, o nuostabios akimirkos tegul džiugina širdį! Sveikiname su gimtadieniu, brangusis!

Prasmingi sveikinimai berniukui

Gimtadienio proga iš širdies linkiu tau visko, kas turi neįkainojamą vertę –didelės laimės, vidinės pilnatvės, nepaprastų svajonių ir jų išsipildymo. Šiandien linkiu skanaus torto, geros draugijos ir puikios nuotaikos. Sveikinu su gimtadieniu!
***
Tegul ši šventė atneša tau dar neatrastų ir spalvingų gyvenimo nuotykių. Linkiu nepaprastų ir prasmingų akimirkų, stiprybės įveikiant iššūkius bei pasitikėjimo savimi. Su gimtadieniu!
***
Linkiu tau gyvenime atrasti daugiau ryškių spalvų ir jaukumo, turėti gerų draugų ir neblėstančios energijos. Lai kiekviena tavo gyvenimo diena būtų prasminga- dovanojanti tik laimę, džiaugsmą ir meilę! Sveikinu su gimtadieniu!

Gimtadienio atvirukai berniukui

su-gimtadieniu-sveikinu
universalus-atvirukas-su-gimtadieniu
sveikinimai
gimtadienio-diena

skanaus-torto