Su gimtadieniu mergaitei

Tebūnie tavo gyvenimas lyg įdomi ir žavinga pasaka. Tegul kiekviena diena būna kupina šviesos ir tikėjimo. Linkiu, kad savo kelyje sutiktum tik gerąsias fėjas, kurios dovanotų laimę ir pozityvizmą, o gyvenimas būtų kupinas nuostabių akimirkų. Su gimtadieniu!

Trumpi gimtadienio sveikinimai mergaitei

Sveika, mažoji jubiliate! Šiandien tau skirta būti apsuptyje mylinčių žmonių ir sulaukti begalės dėmesio. Linkiu tau nepaprastų gimtadienio dovanų ir nepamirštamų šventės akimirkų!
***
Linkiu tau ne tik nuostabios šventės, bet ir meilės, laimės bei sėkmės ateityje. Su gimtadieniu!
***
Sveikinu su gimtadieniu, mažoji princese! Tegul ši diena tau atneša daug spalvų, linksmybių ir gerumo, kuris sušildytų širdį. Būk laiminga ir mylima, nes esi to verta!
***
Šiandien yra ypatinga diena, mažoji jubiliate! Linkiu tau kuo daugiau šypsenų, balionų ir džiaugsmo! Tegul
visos tavo svajonės tampa tikrove, o kiekvienas tavo žingsnis veda laimės link.
***
Sveikinu, mieloji, su gimtadieniu! Linkiu tau nuostabios šventės, o taip pat nepakartojamų dovanų bei staigmenų. Tegul tavo akys spindi iš džiaugsmo, o širdis šoka iš laimės.
***
Tu esi puiki draugė, kuri visada pasiruošusi padėti. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti, kad išliktum tokia pat nuostabi, kokia esi. Taip pat linkiu tau visko, ko tik gali trokšti širdis!

Linksmi gimtadienio sveikinimai mergaitei

Šiandien yra diena, kai gali šokti iš džiaugsmo ir linksmintis iki soties! Tegul tavo gimtadienis būna kupinas
juoko, šypsenų ir neįtikėtinų nuotykių!
***
Tegul ši diena būna kupina džiaugsmo, smagumo ir nepakartojamų šventės akimirkų su draugais bei šeima! Su gimtadieniu!
***
Gimtadienio proga linkiu tau linksmybių, kurios nesibaigtų iki saulėlydžio! Būk laiminga ir šypsokis iš širdies! Su gimtadieniu!
***
Gimtadienis yra tas laikas, kuris tau skirtas švytėti lyg žvaigždei! Tegul ši diena atneša neįtikėtinų dovanų ir daug smagaus laiko su artimaisiais!
***
Su gimtadieniu, mano drauge! Tegul ši diena tau atneša daug nuotykių, nepakartojamų akimirkų ir begalę
smagaus laiko!
***
Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, kokia ypatinga ir svarbi esi mūsų gyvenime! Tegul ši diena tau atneša
daug meilės, šventinio džiaugsmo ir smagumo su artimaisiais!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai mergaitei

Sveikinu tave su gimtadieniu, mano ypatingoji drauge! Tavo šiltas juokas ir nuoširdumas daro šią dieną šviesią ir nepakartojamą. Linkiu tau ne tik džiaugsmo ir linksmų akimirkų šiandien, bet ir tolimesnio laimingo gyvenimo, kupino meilės, šilumos ir sėkmės.
***
Gimtadienio proga noriu pasakyti, kad be galo vertinu tavo draugystę ir rūpestį. Tu esi ne tik mano draugė, bet ir žmogus, kuris visada pasirengęs padėti ir palaikyti. Esi ypatinga ir labai svarbi mano gyvenime. Linkiu tau daug meilės, šilumos ir nuostabių gyvenimo dovanų!
***
Mieloji, sveikinu tave su gimtadieniu! Tavo gyvenimas tarsi spalvotas paveikslas, kurio kiekvienas potėpis suteikia džiaugsmo ir gyvybės. Tegul ši diena būna lyg rožės sode, skleidžiančios kvapnių žiedų aromatą. Linkiu tau ne tik džiaugsmo ir linksmų akimirkų šiandien, bet ir nepakartojamų prisiminimų, kurie sėkmingai lydėtų gyvenimo kelyje.
***
Sveikinu tave su gimtadieniu, mano brangioji! Tavo nuoširdumas ir jautrumas daro šį pasaulį šviesesniu bei geresniu. Tu esi lyg mėnulio šviesa švytinti tamsią naktį, džiaugsmo spindulėlis spindintis tarsi žvaigždė. Linkiu tau meilės, šilumos ir nepakartojamų gyvenimo malonumų ne tik šiandien, bet ir ateinančiais metais!

Prasmingi sveikinimai mergaitei

Sveikinu tave su gimtadieniu, mano brangioji! Tavo šviesi asmenybė ir nuostabi širdis daro šį pasaulį geresniu. Tebūnie ši diena kupina meilės, šilumos ir džiaugsmo, o ateitis –neįtikėtinų nuotykių ir laimės.
***
Gimtadienio proga noriu pasakyti, kokia ypatinga esi mūsų gyvenime. Tavo draugystė, pasitikėjimas ir supratingumas yra neįkainojami. Linkiu tau ne tik gražios dienos, bet ir laimės, kuri tęstųsi amžinai.
***
Gimtadienio proga noriu padėkoti už visus tuos nuostabius prisiminimus ir akimirkas, kurias praleidome kartu. Tavo šiluma ir šypsena daro šią dieną šviesia ir ypatinga. Linkiu tau ne tik džiaugsmo šiandien, bet ir meilės, kuri lydėtų visą gyvenimą.
***
Sveikinu tave su gimtadieniu, mano brangi drauge! Tavo gyvenimo džiaugsmas ir gebėjimas kurti spalvingas akimirkas yra neįkainojami. Linkiu tau begalinės meilės, šilumos ir nepakartojamų dovanų, kurios praturtintų gyvenimą.
***
Gimtadienio proga noriu pasakyti, kiek daug tu man reiški. Tegul tavo nuoširdumas ir šiluma pavers šią dieną ypatinga ir neįtikėtina. Linkiu tau ne tik džiaugsmo ir linksmų akimirkų, bet ir ramybės bei santarvės kiekvieną dieną.
***
Šiandien yra ypatinga diena, kuomet galime prisiminti visas tas nuostabias akimirkas, praleistas kartu. Tavo šviesi asmenybė ir nuoširdumas yra lyg žibintas tamsiame kelyje- visada nukreipia tinkama linkme. Linkiu tau ne tik gimtadienio džiaugsmo, bet ir amžinos laimės bei meilės. Būk laiminga!
***
Gimtadienio proga noriu pasakyti, kad be galo vertinu tavo draugystę ir paramą. Tu esi ne tik mano draugė, bet ir šviesa, kuri mane nuolat įkvepia ir nušviečia tamsiausias širdies kerteles. Linkiu tau džiaugsmo, laimės ir visakeriopos sėkmės.
***
Šiandien švenčiame ypatingą dieną – tavo gimtadienį! Esi geraširdis ir šiltas žmogus, todėl neapsakomai tave vertiname. Tegul ši diena tau atneša ne tik džiaugsmo ir linksmų akimirkų, bet ir įkvėpimo siekti savo svajonių bei tikslų.

Gimtadienio atvirukai mergaitei

gimtadienio-diena
su-gimtadieniu-sveikinu


sveikinimai

Su- gimimo -dienele
skanaus-torto