Sveikinimai su gimtadieniu dukrai

Brangioji dukra, sveikinu su gimtadieniu! Linkiu tau ne tik šios dienos džiaugsmo, bet ir gyvenimo keliu
lydėsiančių laimės bei sėkmės. Tegul ateitis tau atneš daug nuostabių nuotykių ir nepakartojamų
akimirkų.
***
Šiandieninė gimtadienio šventė yra tarsi pradžia tavo rytojaus nuotykiams! Linkiu tau, mieloji, šilumos ir spalvingos ateities. Tegul kiekviena diena tau atneš naujų iššūkių, sėkmės ir džiaugsmo.
Sveikinu su gimtadieniu, mano brangi dukra!
***
Mano mylima dukra, šiandien švenčiame tavo praeitį, dabartį ir ateitį! Linkiu, kad šypsenos neišblėstų, o svajonės išsipildytų, kad laimė lydėtų, o sėkmė nenusisuktų. Tegul tavo gyvenimo kelias būna apšviestas, o širdis pripildyta tikėjimo ir meilės.
Sveikinu su gimtadieniu, brangi dukra!
***
Dukryt, šiandien su šypsena širdyse ir akyse sveikiname ne tik tavo praeitį, bet ir tavo rytojų! Linkime tau šilumos, sėkmės bei laimės. Tegul kiekviena ateities diena atneš naujų galimybių ir džiaugsmo akimirkų. Sveikinu su gimtadieniu!
***
Brangi dukrele, sveikinu tave su gimtadieniu ir linkiu šviesių, prasmingų bei spalvingų akimirkų. Tegul kiekviena diena tau atneš naujų iššūkių, sėkmės ir nepakartojamo džiaugsmo. Būk laiminga!

Trumpi gimtadienio sveikinimai dukrai

Brangi dukra, sveikinu su tavo švente! Tegul ši diena būna kupina džiaugsmo ir meilės!
***
Dukryte, sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo gyvenimo kelias būna apšviestas laimės ir sėkmės!
***
Brangioji, sveikinu su švente! Linkiu tau nepaprasto džiaugsmo ir meilės kiekvieną dieną!
***
Sveikinu gimtadienio proga, mano širdele! Tegul tavo ateitis būna spalvinga ir kupina nuostabių dovanų!
***
Brangioji, sveikinu su gimtadieniu! Linkiu tau daug džiaugsmo, meilės ir begalinės sėkmės kasdien!
***
Sveikinu su gimtadieniu, mano miela dukryte! Tegul kiekvienas tavo gyvenimo žingsnis būna spalvingas ir džiaugsmingas!
***
Gimtadienio proga noriu pasakyti, kaip stipriai tave myliu, mano brangi dukra. Tegul ši diena
būna kupina linksmų staigmenų, nuoširdžių sveikinimų ir nuostabių akimirkų!

Linksmi gimtadienio sveikinimai dukrai

Šiandien švenčiame ypatingą dieną – tavo gimtadienį! Tegul ši diena būna spalvinga ir kupina linksmų staigmenų. Tu esi mūsų šeimos saulė, kurios šypsena nuolat šildo visų širdis. Linkiu tau begalės nepamirštamų akimirkų su artimaisiais, daug meilės ir puikios nuotaikos.

***
Sveikinu su ypatinga diena – tavo gimtadieniu! Tegul ši šventė bus kupina šypsenų, juoko ir smagių akimirkų! Linkiu tau daug nuotykių, džiaugsmo ir sėkmės ateityje.
***
Šiandien yra ypatinga diena, kai švenčiame tavo gimtadienį, kupiną šviesių spalvų, juoko ir džiaugsmo! Tegul širdyje rusena šiluma, o akimirkos, praleistos kartu su artimaisiais ir draugais, būna ypatingos ir nepakartojamos. Sveikinu tave su gimtadieniu!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dukrai

Dukryte, šiandien sveikinu tave su gimtadieniu ir noriu padėkoti už tai, kad esi mūsų gyvenime, kad esi tokia ypatinga ir nepaprasta.Tavo švelnumas, meilė ir nuoširdumas kasdien mus džiugina ir įkvepia. Linkime visko, ko tik tavo širdis geidžia! Būk laiminga!
***
Šiandien noriu pasakyti, kokia didelė laimė yra turėti tokį nuostabų žmogų, kaip tu, savo gyvenime. Tavo meilė, nuoširdumas ir šypsena paverčia mūsų kasdienybę šviesia ir ypatinga. Linkiu tau pačių geriausių dalykų, kokių tik gali pasiūlyti gyvenimas. Su gimtadieniu, mano mylima dukra!
***
Šiandien ne tik tavo gimimo diena, bet ir diena, kuomet noriu pasakyti ir priminti tau, kokia esi mylima ir branginama.Tu esi mano širdies džiaugsmas ir gyvenimo švyturys, kuris veda į priekį ir neleidžia paklysti gyvenimo kelyje. Dėkoju Dievui už tave kiekvieną dieną. Linkiu tau begalinės laimės, sėkmės ir meilės. Sveikinu nuoširdžiai!
***
Šiandien yra ypatinga diena, kai švenčiame tavo gimtadienį, o man širdis džiaugiasi ir dėkoja gyvenimui už tai, kad esi šalia. Linkiu tau nepakartojamos laimės, gerovės ir visų tavo svajonių įgyvendinimo! Su gimtadieniu!
***
Šiandien noriu padėkoti tau už tai, kokia ypatinga esi. Tu – mano didžiausias džiaugsmo šaltinis ir pasididžiavimas. Linkiu laimės, meilės ir sėkmės ne tik šiandien, bet ir visą tolimesnį gyvenimą, nes tu esi to verta!

Prasmingi sveikinimai dukrai

Gimtadienio proga noriu padėkoti tau už kiekvieną akimirką, kurią praleidome kartu. Tavo šypsena ir
nuoširdus bendravimas džiugina mane kasdien. Nuolat kartoju, kad esi didžiausia mano gvenimo dovana.
Linkiu tau stiprios sveikatos, sėkmės ir ištvermės siekiant savo svajonių. Sveikinu iš visos širdies!
***
Šiandien atėjo ypatinga diena, kuomet atkreipiame dėmesį į tai, kokia svarbi ir brangi mums esi. Tavo šypsena ir meilė daro mūsų gyvenimą šviesesnį ir turtingesnį. Linkiu tau begalinės laimės, meilės ir visakeriopos sėkmės! Su gimtadieniu, brangi dukra!
***
Šiandien ne tik švenčiame tavo gimtadienį, bet ir atkreipiame dėmesį į tai, kokią ypatingą ir svarbią vietą užimi mūsų gyvenime. Tavo stiprybė, ištvermė ir nuoširdumas visus mus daro geresniais žmonėmis. Linkiu tau ne tik šventinio džiaugsmo, bet ir nekaltos meilės, laimės bei šilumos, lydėsiančios kiekvieną dieną. Būk laiminga ir mylima, mano brangi dukra!

Gimtadienio atvirukai dukrai

gimtadienio-diena
su-gimtadieniu-sveikinu


sveikinimai

Su- gimimo -dienele
skanaus-torto