Sveikinimas su Velykomis visus
Margučiai ridensis ir juoksis vaikai, Žemelę sušildys karšti spinduliai, Draugus aplankysim, pas artimus vyksim, Velykų džiaugsmų ir stebuklų pats…
Sveikinimas su Velykom – Mažas kiškis
Mažas kiškis Kartą aš mažą kiškį sutikau, Linksmai jis šokinėjo keliuku, Tariau jam: „Ilgaausi, kur šokliuoji Šią mielą gražią dieną?“ Atsakė…

Linksmi Velykų sveikinimai

“Linksmi Velykų sveikinimai” yra dalis atvirukų asortimento, sukurtų švęsti Velykas ir suteikti džiaugsmo bei linksmybių šventės metu. Ši kategorija apima atvirukus su įvairiais linksmais ir jausmingais motyvais bei žinutėmis, kurios skatina šventinį nuotaikingumą ir juoką.
Linksmi Velykų atvirukai gali turėti įvairių šmaikštumo ir humoro prieskonį, puošdami tradicinius Velykų simbolius. Tai gali būti paveikslėliai su juokeliu atvirukų priekyje ar užrašai su šventės posakiu. Jie dažnai pasižymi ryškiom spalvom.
Velykinių sveikinimų atvirukai gali būti įvairių stilių, pritaikytų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šie atvirukai yra puiki galimybė išreikšti gerus norus ir pasidalinti linksmumu su artimaisiais šventės metu, kuriuos galima siųsti ar gauti kaip šventinę dovanoją, kuri skatina juoką ir džiaugsmą.