Akutes užmerkite
Akutes užmerkite Akutes užmerkite, Laukite širdies spindulių, Nes laukia šviesus rytojus Ir gyvenimas brangus. Autorė: Raimonda Taškūnaitė
Vilties žvaigždė
Vilties žvaigždė Vilties žvaigždė, Tyli lopšinė Užmigdo vakarais, Nes baltos snaigės Ir gruodžio pusnynai Su žibintais Vaikučių laukia Visada rytais. Autorė: Raimonda Taškūnaitė

Eiliuoti palinkėjimai labos nakties

Mėnulis, žvaigždės ir planetos suspindi sapnuose, nes vakaras ramybę dovanoja, laimingas poilsis po dienos darbų laukia kiekvieno mūsų širdyje. Užmigsime tik tam, kad ryte vėl susitiktume.
Skirkite mūsų sukurtus eilėraščius draugams artėjant nakčiai. Dalinkitės šiais romantiškais bei nuotaikingais eilėraščiais socialiniuose tinkluose, siųskite SMS žinute, užrašykite ant atvirutės. Pasitelkite vaizduotę ir sveikindami nepagailėkite nuoširdumo.

Labanakt eilėraščiai

Galima sveikinti ne tik su gimtadieniu, vardadieniu, juk malonu gauti pasveikinimą su artėjančia naktimi. Čia rasite mielus palinkėjimus geriems sapnams. Nuolaidžiaukime širdies mintimis, kai artėja vakaras. Nusiųskite draugui ar kolegai gražų palinkėjimą „labos nakties“ ir patys ramiai užmikite bei sulaukite naujos gražios dienos. Šie eilėraščiai tiks tiek vyrams, tiek moteris, kai kurie patiks vaikams. Palinkėjimus suskirstėme smulkiomis kategorijomis, todėl nesunkiai rasite tai, ko ieškojote.