Privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) Jums paaiškins, kokius asmens duomenis, kaip ir kodėl mes renkame, kokiais teisiniais pagrindais remiamės juos tvarkydami, kiek laiko juos saugome, kam juos perduodame, o taip pat informuos apie Jūsų turimas teises ir jų įgyvendinimo tvarką bei pateiks kitokią Jums aktualią bei svarbią informaciją, susijusią su Jūsų asmens duomenų tvarkymu. Duomenų valdytojas: grazus-sveikinimai.lt. Asmens duomenys reiškia visą informaciją, susijusią su asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta („Duomenys“), tokią kaip Jūsų vardas, gimimo data, adresas ar elektroninio pašto adresas. Prašome atsakingai žvelgti į šioje privatumo politikoje išdėstytą informaciją ir su ja susipažinti išsamiai.

1. Jūsų asmens duomenų tvarkymas. Naršymas Svetainėje.
1.1. Tvarkomų duomenų tipai Jums lankantis grazus-sveikinimai.lt svetainėje slapukų ir panašių technologijų pagalba mes renkame ir tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis: Jūsų įrenginio IP adresą; naršymo laikas ir istorija; skaitytuvo naršyklės tipas; ekrano rezoliucija; vaizdo leistuvo informacija ir pan. informacija.
1.2. Visų šių duomenų šaltinis esate Jūs, tačiau tokie asmens duomenys gaunami automatiškai Jums naršant tinklalapyje. Šiuos duomenis renka slapukai ir panašios technologijos – dėl kai kurių iš jų naudojimo (t.y. dėl tam tikrų Jūsų asmens duomenų rinkimo naudojantis tam tikrais slapukais ar panašiomis technologijomis) mums bus reikalingas Jūsų sutikimas.
1.3. Asmens duomenų tvarkymo tikslai: interneto svetainės funkcionavimo, lankomumo, statistikos ir analizės, reklamos paslaugų teikimo tikslais.
1.4. Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas dėl slapukų naudojimo, gautas pirmą kartą Jums apsilankius svetainėje. Tam tikrais atvejais Jūsų sutikimo nereikės. Tai tokie atvejai, kuomet slapukai ir panašios technologijos yra naudojami techninei interneto svetainės struktūrai ir turiniui atvaizduoti, taip pat, pvz., naudotojo sesijos slapukams (angl. SessionID), siekiant naudotojui suteikti jo prašomą paslaugą ir pan. Tokiais atvejais (būtinųjų slapukų įrašymo atvejais) asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra teisėtas interesas.
1.5. Jūsų asmens duomenų tvarkymo terminas. Jūsų asmens duomenų tvarkymo terminas priklauso nuo konkretaus naudojamo slapuko (jo termino). Pasibaigus Jūsų asmens duomenų saugojimo laikotarpiui, mes Jūsų asmens duomenis saugiai sunaikiname. Plačiau apie grazus-sveikinimai.lt naudojamus slapukus ir panašias technologijas prašome skaityti: čia. Detalų ir aktualų naudojamų slapukų sąrašą rasite čia. Socialinės žiniasklaidos priemonės Informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas. Mūsų Interneto svetainėje pateikiamos nuorodos į mūsų paskyras socialinės žiniasklaidos priemonėse.
Socialinėse paskyrose esančios informacijos atskirai nesaugome (kai duomenys tvarkomi Socialinių paskyrų administravimo tikslu, tačiau duomenys gali būti išsisaugomi, jei juos reikia tvarkyti kitu, pavyzdžiui, teisių gynimo, tikslu). Jums apsilankius socialinėse paskyrose, socialinių tinklų administratoriai į Jūsų įrenginį įrašo slapukus, kurie renka asmens duomenis. Slapukai yra įrašomi tiek tuo atveju, jei esate registruotas socialinių tinklų vartotojas, tiek ir tuo atveju, jei neturite paskyros atitinkamame socialiniame tinkle. Nors formaliai mes ir socialinių tinklų administratoriai esame bendri duomenų valdytojai, tačiau mes prie surinktų Jūsų asmens duomenų prieigos neturime ir iš socialinių tinklų administratorių galime gauti tik statistinę informaciją apie socialinių paskyrų lankomumą . Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis.

2. Jūsų asmens duomenų tvarkymas. Registracija grazus-sveikinimai.lt interneto svetainėje (grazus-sveikinimai.lt ID). 2.1. Tvarkomų asmens duomenų tipai. Jums susikuriant savo paskyrą grazus-sveikinimai.lt portale ir ja naudojantis grazus-sveikinimai.lt tvarkomi Jūsų asmens duomenys:
2.1.1. Paskyros grazus-sveikinimai.lt portale kūrimo ar jos profilio pildymo metu gaunami ir tvarkomi Jūsų asmens duomenys: (i) Elektroninio pašto adresas (privalomi pateikti duomenys, nepateikus – registracija, o vėliau ir prisijungimas prie paskyros – negalimi); (ii) Vardas ir pavardė (tikras ar susigalvotas) (neprivaloma pateikti informacija); Jūsų susigalvotas slapyvardis (privaloma pateikti informacija, nepateikus – registracija, o vėliau ir prisijungimas prie paskyros – negalimi); (iii) Jūsų susigalvotas slaptažodis (privaloma pateikti informacija, nepateikus – registracija, o vėliau ir prisijungimas prie paskyros – negalimi); (iv) Jūsų pasirinktas profilio paveikslėlis ar nuotrauka (gali būti tikra Jūsų nuotrauka) (neprivaloma pateikti informacija); (v) Telefono numeris (neprivaloma pateikti informacija). (vi) Registracijos data (duomenys sugeneruojami automatiškai).
2.1.2. Registracijos grazus-sveikinimai.lt portale metu, kuomet yra užsiregistruojama jungiantis per savo paskyrą „Facebook“, „Google“ gaunami ir tvarkomi Jūsų asmens duomenys: Jūsų asmens duomenys, kuriuos esate nurodęs atitinkamos paskyros profilyje (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, Jūsų profilio nuotrauka.).
2.1.3. Jūsų paskyros informacija: Jūsų išsisaugoti straipsniai, personalizuotas turinys. Ši informacija yra neprivaloma.
2.2. Visų šių duomenų šaltinis esate Jūs. Jei prisijungiate prie mūsų portalo per savo paskyrą „Facebook“, „Google“ jūs suteikiate „Facebook“, “Google“ leidimą, pasidalinti Jūsų paskyros informacija su mumis – taigi, gautų duomenų šaltinis yra atitinkamai „Facebook“ arba „Google“.
2.3. Asmens duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenis tvarkome šiais tikslais: (i) Tikslu sukurti Jūsų paskyrą grazus-sveikinimai.lt portale; (ii) Jūsų paskyros administravimo bei techninio palaikymo tikslais, įskaitant Jūsų identifikaciją Jums prisijungiant prie paskyros bei gedimų šalinimą, slaptažodžio priminimą; (iii) Tikslu suteikti Jums galimybę naudotis grazus-sveikinimai.lt teikiama personalizuoto turinio Jums aktualiomis temomis paslauga, o taip pat Jums aktualių Portalo straipsnių išsisaugojimo paslauga; (iv) Jeigu duosite mums savo atskirą ir aiškų sutikimą dėl specialių pasiūlymų gavimo, Jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį tvarkysime tikslu siųsti jums tiesioginės rinkodaros parnešimus (išsamiau prašome žiūrėti šios Privatumo politikos 5 skyrių).
2.4. Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – sutarties sudarymas ir vykdymas, o tais atvejais, kai duomenų pateikimas neprivalomas ir reikalingas tik Jūsų paskyros individualizavimui ar pasiūlymų siuntimui – Jūsų sutikimas. Prieš registraciją grazus-sveikinimai.lt interneto svetinėje, Jums yra privaloma susipažinti ir sutikti su grazus-sveikinimai.lt Naudojimosi taisyklėmis, o taip pat susipažinti su šia Privatumo politika.
2.5. Jūsų asmens duomenų tvarkymo terminas. Jūsų asmens duomenis tvarkome visą laikotarpį, kol naudojatės savo paskyra grazus-sveikinimai.lt interneto svetainėje. Praėjus vieneriems metams po paskutinio Jūsų prisijungimo prie paskyros, Jūsų paskyra ir susiję duomenys ištrinami. Įrodymus apie Jūsų informavimą apie asmens duomenų tvarkymą teisinių reikalavimų gynimo tikslu saugome 3 metus po paskyros ištrynimo (3 metus nuo duomenų tvarkymo pabaigos). Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas interesas. Pasibaigus Jūsų asmens duomenų saugojimo laikotarpiui, mes Jūsų asmens duomenis saugiai sunaikiname.

3. Jūsų asmens duomenų tvarkymas. Jums grazus-sveikinimai.lt teikiamos mokamo turinio paslaugos. 3.1. Tvarkomų asmens duomenų tipai:
3.1.1. Jums grazus-sveikinimai.lt portale įsigyjant mokamo turinio paslaugas, už jas sumokant ir jomis naudojantis grazus-sveikinimai.lt tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis: (i) Jūsų grazus-sveikinimai.lt ID duomenys (nurodyti Privatumo politikos 2.1. punkte); (ii) Mokamo turinio paslaugos ID numeris; (iii) Mokamo turinio prenumeratos planas, kurį pasirinkote; (iv) Jūsų vardas; (v) Jūsų telefono numeris; (vi) Su atliktu mokėjimu susiję duomenys (priklausomai nuo jūsų pasirinkto apmokėjimo būdo, mes galime tvarkyti tokius su atliktu mokėjimu susijusius duomenis: mokėjimo transakcijos data; operacijos suma; Jūsų mokėjimo paslaugos teikėjas; Jūsų bankas ir pavedimo numeris; mokėjimo statusas; jūsų vardas, pavardė; mokėjimo kortelės paskutiniai 4 skaitmenys (jeigu pasirinkote mokėjimą banko kortele); užsakymo ID/numeris; užsakymo tipas (pirkinys).
3.1.2. Jums pažymėjus personalizuoto turinio filtrus, grazus-sveikinimai.lt tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis: Jus dominančios temos, šaltiniai ir autoriai (jūsų pažymėtos atitinkamos parinktys).
3.1.3. Jums užsisakius mokamo turinio paslaugos naujienas, grazus-sveikinimai.lt tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis: Jūsų vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris Jūsų mėgstamų autorių parinktys (užsisakius pamėgtų kūrėjų savaitines naujienas), turinys, kurį Jūs išsaugojote turinio sąraše (Jums užsisakius priminimą apie išsaugotą skaitymo sąrašą), jūsų skaitymo naudojantis įsigyta mokamo turinio paslauga istorija ir/ar sekamos temos (Jums užsisakius savaitines redakcijos rekomendacijas).
3.1.4. Jūsų skaitymo naudojantis įsigyta mokamo turinio paslauga istorija, naršymo „Google“ paieškoje istorija, taip pat informacija apie Jūsų aplankytas interneto svetaines (Jums davus sutikimą dėl atitinkamų slapukų naudojimo).
3.2. Šių duomenų šaltinis esate Jūs bei tretieji asmenys (mokėjimo paslaugos teikėjas, bankas – tam tikrų su atliktu mokėjimu susijusiu duomenų gavimo atveju), taip pat tam tikri duomenys yra sugeneruojami automatiškai (pvz. Jums priskirtas įsigytos mokamo turinio paslaugos ID numeris). Informuojame, kad norint įsigyti mokamo turinio paslaugas ir šiomis paslaugomis naudotis, Jums yra privaloma teikti mums.

4. Jūsų asmens duomenų tvarkymas. grazus-sveikinimai.lt teikiamų mokamo turinio paslaugų autorių partnerystė.
4.1. Tvarkomų asmens duomenų tipai. Jums nusprendus prisijungti prie grazus-sveikinimai.lt teikiamų mokamo turinio paslaugų autorių programos, grazus-sveikinimai.lt tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis: (i) Jūsų vardas, pavardė (privaloma nurodyti informacija); (ii) asmens kodas (privaloma nurodyti informacija); (iii) kontaktinė informacija: adresas, el. paštas, telefono numeris (privaloma nurodyti informacija); (iv) Jūsų susigalvotas pavadinimas, kuriuo nurodoma autorystė (privaloma nurodyti informacija, kuri grazus-sveikinimai.lt skaitytojams yra matoma viešai); (v) Jūsų sukurtų kūrinių informacija (portfolio); (vi) su apmokėjimu už Jūsų autorinius kūrinius susiję duomenys (Jūsų banko sąskaitos numeris, bankas, suma ir pan.); (vii) individualios veiklos pažymos duomenys; (viii) Jūsų kaip autoriaus prisistatymas (privaloma nurodyti informacija, kuri grazus-sveikinimai.lt skaitytojams yra matoma viešai); (ix) Jūsų įkelta fotonuotrauka (grazus-sveikinimai.lt skaitytojams matoma viešai); (x) Jūsų susigalvota slaptažodis prisijungiant prie savo (autoriaus) paskyros grazus-sveikinimai.lt turinio valdymo sistemoje (TVS); (xi) Informacija susijusi su Jūsų grazus-sveikinimai.lt perduotais autoriniais kūriniais, įskaitant Jūsų kaip autoriaus kūrinių statistiką. Visą privalomą nurodyti informaciją yra būtina pateikti, tam kad galėtume sudaryti su Jumis autorinę kūrinių užsakymo sutartį (jeigu Jūsų kaip autoriaus kandidatūra bus mums priimtina) bei sukurti jūsų autoriaus paskyrą grazus-sveikinimai.lt turinio valdymo sistemoje (TVS), nepateikus privalomos nurodyti informacijos, sutarties sudarymas bei autoriaus paskyros sukūrimas yra negalimas. Atkreipiame dėmesį, kad nors informacijos apie Jūsų sukurtus kūrinius (portfolio) yra neprivaloma pateikti jūsų registracijos prie autorių programos metu, tačiau jums nepateikus šių duomenų, mums gali būti neįmanoma įvertinti Jūsų kaip autoriaus kandidatūros tinkamumo, kas gali lemti, kad su Jumis autorinė kūrinių užsakymo sutartis nebus sudaryta. Nenurodžius savo banko sąskaitos numerio (registracijos prie autorių programos metu, ar vėliau), mes negalėsime Jums išmokėti priklausančio autorinio atlyginimo.
4.2. šių asmens duomenų šaltinis esate Jūs, išskyrus duomenis, kurie yra sugeneruojami automatiškai (Jūsų grazus-sveikinimai.lt perduotų autorinių kūrinių statistinė informacija).
4.3. Asmens duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenis tvarkome Jūsų kaip autoriaus atrankos, sutarties su Jumis sudarymo, vykdymo ir administravimo tikslais, įskaitant autorių paskyros grazus-sveikinimai.lt turinio valdymo sistemoje (TVS) Jums sukūrimą ir administravimą, bei mokestiniais tikslais. Jūsų įkelta autoriaus fotonuotrauka tvarkoma viešo paskelbimo grazus-sveikinimai.lt interneto svetainėje tikslais (nurodant autorystę Jūsų publikuojamuose kūriniuose ir pristatant Jus kaip grazus-sveikinimai.lt teikiamų mokamo turinio paslaugų programos autorių).
4.4. Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas: tvarkyti duomenis būtina siekiant įvykdyti su Jumis sudarytą sutartį arba siekiant imtis veiksmų Jūsų prašymu prieš sudarant sutartį. Ūkinę operaciją patvirtinantys Jūsų asmens duomenys, o taip pat Jūsų pateiktos individualios veiklos pažymos duomenys taip pat yra saugomi tuo pagrindu, kad tvarkyti šiuos duomenis būtina, jog būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė – laikytis atsiskaitymo bei kitų mokėjimų įforminimo ir apskaitos taisyklių. Jūsų autoriaus fotonuotrauka (Privatumo politikos 4.1. punkto (ix) papunktis) bei Jūsų sukurtų kūrinių informacija (portfolio) (Privatumo politikos 4.1. punkto (v) papunktis) yra tvarkomi remiantis Jūsų sutikimo pagrindu, kurį Jūs išreiškiate savo aktyviais veiksmais (autoriaus paskyroje įkeldami savo pasirinktą fotonuotrauką ir/ar registracijos prie autorių programos metu pateikdami nuorodas į savo portfolio ar/ir platformų bei socialinių tinklų paskyras, kanalus, kuriuose talpinama Jūsų kūryba). Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo – šią teisę galite įgyvendinti šios Privatumo politikos 10 skyriuje nustatyta tvarka pateikdami mums dėl to prašymą. Savo autoriaus fotonuotrauką taip pat galite bet kada ištrinti patys (prisijungus prie savo autorių paskyros grazus-sveikinimai.lt turinio valdymo sistemoje (TVS)).
4.5. Jūsų asmens duomenų tvarkymo terminas. Jūsų asmens duomenis tvarkome su Jumis sudarytos sutarties galiojimo metu. Pasibaigus sutartiniams santykiams, ūkinę operaciją patvirtinantys dokumentai (duomenys) yra saugomi 10 metų, kaip tai numatyta Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklės, patvirtintos Lietuvos Respublikos vyriausiojo archyvaro 2011 m. kovo 9 d. įsakymu Nr. V-100, 10.15. punkte, t. y. teisinės prievolės vykdymo pagrindu. Jūsų kaip autoriaus atrankos tikslais Jūsų sukurtų kūrinių informacija (portfolio) tvarkome iki autorinės kūrinių užsakymo sutarties sudarymo su Jumis momento, tačiau visais atvejais ne ilgiau kaip 7 kalendorines dienas nuo informacijos apie Jūsų suskurtus kūrinius gavimo dienos arba sutikimo dėl duomenų tvarkymo atšaukimo (jie tai įvyksta anksčiau). Jūsų įkelta autoriaus fotonuotrauka yra tvarkoma su Jumis sudarytos sutarties galiojimo laikotarpiu arba iki tol, kol atšaukiate savo duotą sutikimą dėl tokių duomenų tvarkymo (pateikiate mums dėl to prašymą šios Privatumo politikos 10 skyriuje nustatyta tvarka arba patys ištrinate fotonuotrauką prisijungę prie savo autoriaus paskyros grazus-sveikinimai.lt turinio valdymo sistemoje (TVS)), jeigu tai įvyksta anksčiau. Jūsų sutikimą dėl duomenų tvarkymo įrodanti informacija saugoma 3 metus po sutikimo atšaukimo ar pasibaigus sutarčiai. Pasibaigus Jūsų asmens duomenų saugojimo laikotarpiui, mes Jūsų asmens duomenis saugiai sunaikiname.

5. Susisiekite su mumis
Yra keletas būdų, kaip galite susisiekti su grazus-sveikinimai.lt: el. paštu, per puslapį susisiekti arba per socialinių tinklų paskyras. Visus pranešimus priimame, peržiūrime ir atsakymus pateikiame patys. Jei susisieksite su mumis mes galime tvarkyti Jūsų mums nurodytus duomenis, t. y. el. pašto adresas, vardas, pavardė (jei nurodyti), vartotojo vardas (jei užklausa siunčiama per socialinio tinklo paskyrą), darbovietė (jei nurodoma), išsiųstų ir gautų pranešimų data, laikas, gavėjas, siuntėjas (kai pranešimas yra adresuotas Jums), turinys. Jūsų asmens duomenys: el. pašto adresas, telefono numeris, IP adresas, naršyklė, vardas, komunikacijos duomenys, visi su naudojimusi grazus-sveikinimai.lt Prenumerata paslauga susiję asmens duomenys (jei užklausą siunčia registruotas vartotojas). Gavus Jūsų sutikimą, klientų aptarnavimui naudojamo pokalbių roboto efektyvumo analizės tikslu yra renkama ir daugiau duomenų apie susirašinėjimą su jumis. Renkamų asmens duomenų sąrašas yra pateiktas čia . Susirašinėjimas saugomas 1 metus nuo žinutės gavimo, išskyrus informaciją, kurios saugojimui privatumo politikoje ar teisės aktuose nustatyti kiti terminai. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas interesas. Visi asmens duomenys, kuriuos pateikiate bendraudami su mumis, yra naudojami tik aukščiau nurodytais tikslais ir pranešimams peržiūrėti bei komunikacijos srautams administruoti ir valdyti. Įsipareigojame be aiškaus Jūsų sutikimo nenaudoti Jūsų asmens duomenų jokiuose leidiniuose taip, kad būtų įmanoma nustatyti Jūsų asmens tapatybę. Prašome atkreipti dėmesį, kad mums gali tekti susisiekti su Jumis paštu, el. paštu arba telefonu. Prašome pranešti mums apie Jūsų asmens duomenų pasikeitimus.

6. Saugumas
Imsimės visų techninių ir administracinių saugumo priemonių, kurios reikalingos apsaugoti jūsų Duomenis nuo neteisėto praradimo bei prieigos ir nuo neteisėto pakeitimo, atskleidimo ar ištrynimo. Tačiau Jūs esate atsakingas už saugaus slaptažodžio pasirinkimą, kai Jūsų prašome susikurti slaptažodį, kad gautumėte prieigą prie savo paskyros. Jūsų slaptažodis turėtų būti konfidencialus ir pakankamai sudėtingas ir turėtumėte pasirinkti tokį, kokio daugiau jokiame kitame puslapyje nenaudojate.

7. Jūsų asmens duomenų gavėjai
Tam tikri Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų įgaliotiems duomenų tvarkytojams, tokiems kaip IT ar debesijos paslaugas teikiančioms bendrovėms (pvz. nuomojantis serverius iš IT bendrovės, Jūsų asmens duomenys bus fiziškai talpinami (saugomi) pas minėtą IT bendrovę), bendrovėms, kurios mums teikia įmokų surinkimo internetu iš pirkėjų paslaugas, kuomet jūs apmokate už tam tikrus grazus-sveikinimai.lt produktus ar paslaugas (pvz. Jums įsigyjant grazus-sveikinimai.lt teikiamą mokamo turinio paslaugą). Iš savo duomenų tvarkytojų mes reikalaujame užtikrinti atitinką Jūsų duomenų apsaugą bei užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys duomenų tvarkytojų būtų tvarkomi tik taip, kiek mes juos įpareigojame ir tik dėl nurodytų tikslų. Asmens duomenys taip pat gali būti perduoti ir duomenų gavėjams, kurie veikia kaip duomenų valdytojai (atskiri ar bendri kartu su mumis). Pavyzdžiui, socialinių tinklų valdytojams, bankams, mokėjimo paslaugų teikėjams (atliekant mokėjimus už mokamas paslaugas) ir pan. Jei turite klausimų dėl mūsų paslaugų teikėjų, prašome susisiekti šiuo el. pašto adresu: [email protected]. Tam tikrais atvejais mes galime atskleisti Jūsų informaciją kitiems, nei aukščiau aprašyta, subjektams: norėdami nepažeisti taikomų teisės aktų reikalavimų arba gavę privalomą teismo reikalavimą (pvz., gavę teismo įpareigojimą pateikti duomenis), gindami savo teisinius interesus, norėdami apsaugoti savo teises, turtą ar užtikrinti jų saugumą, kitais atvejais su Jūsų sutikimu arba teisėtu Jūsų prašymu. Duomenų perdavimas į trečiąsias valstybes Socialinės žiniasklaidos tinklų (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter) duomenų valdytojai yra įsisteigę trečiosiose valstybėje (Jungtinėse Amerikos Valstijose), dėl kurios yra priimtas sprendimas dėl tinkamumo. Europos Sąjungos gyventojų duomenis, paskelbtus Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose, tvarko duomenų valdytojas „Meta Platforms Ireland Limited“ (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Ireland).

8. Kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis
Mes užtikriname, kad Jūsų asmens duomenis naudosime vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktų reikalavimais, įskaitant, bet neapsiribojant: Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis teisėtumo, sąžiningumo bei skaidrumo principų; Jūsų asmens duomenys bus naudojami tik tokios apimties, kiek būtina nurodytiems tikslams pasiekti; Jūsų asmens duomenys bus renkami tik dėl teisėtų tikslų, kuriuos mes aiškiai Jums nurodėme ir nebus naudojami bet kokiu kitu būdu, nesuderinamu su minėtais tikslais; Jūsų asmens duomenys bus tikslūs ir nuolatos atnaujinami; Jūsų asmens duomenys bus saugomi tik tiek, kiek reikalinga Jums atskleistiems tikslams pasiekti (arba tiek, kiek mus įpareigos galiojantys teisės aktai); Jūsų asmens duomenys bus naudojami užtikrinant adekvatų jų saugumo lygį.

9. Jūsų turimos teisės, susijusios su Jūsų asmens duomenimis Vadovaujantis asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais, Jūs turite šias teises: – Jūs turite teisę būti informuotas/informuota, ar mes tvarkome Jūsų asmens duomenis bei, o jeigu tvarkome – ir susipažinti su tvarkomais duomenimis pareikalaujanti šių duomenų kopijos, o taip pat informacijos apie tai, kaip mes Jūsų duomenis naudojame, su kuo mes jais dalinamės ir kiek laiko juos saugome. Mes galime atsisakyti Jums pateikti informaciją ar paprašyti Jūsų padengti papildomų kopijų darymo išlaidas, kai dėl tos pačios informacijos kreipiatės pakartotinai; – Jūs turite teisę reikalauti pataisyti, papildyti, patikslinti neteisingus, netikslius ar neišsamius Jūsų asmens duomenis (teisė į ištaisymą) – tuo atveju, kai susipažinus su asmens duomenimis Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs; – Jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištrintume turimą informaciją apie Jus, jei ji tvarkoma neteisėtai ar nesąžiningai, ar ji nebėra būtina tikslui, kuriam mes ją surinkome, ir nėra jokio kito teisinio pagrindo, kuriuo remdamiesi mes privalome arba turime teisę tą informaciją išsaugoti. – Jūs turite teisę reikalauti, kad mes apribotume (sustabdytume) Jūsų asmens duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą – tuo atveju, jeigu, pvz., Jūs pateikėte prašymą ištaisyti asmens duomenis (kol yra tikrinamas asmens duomenų tikslumas ir (ar) jie taisomi), nustatoma, kad asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai ir Jūs nesutinkate, kad duomenys būtų ištrinti, ar Jums pareiškus nesutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo (kol vertinama, ar mūsų teisėti interesai yra viršesni) ir kt. (teisė reikalauti apriboti asmens duomenų tvarkymą); – Jūs turite teisę iš mūsų gauti ir persiųsti kitam duomenų valdytojui savo asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu (arba reikalauti, kad mes Jūsų asmens duomenis persiųstume kitam duomenų valdytojui, kai tai techniškai įmanoma (teisė į duomenų perkeliamumą). Ši teisė įgyvendinama tik tuo atveju, jei duomenų tvarkymas yra pagrįstas Jūsų sutikimu arba mūsų sutartimi su Jumis ir kai tvarkymas atliekamas automatizuotomis priemonėmis. Ši teisė gali būti įgyvendinama tik dėl tų asmens duomenų, kuriuos pateikėte mums Jūs pats; – Jūs turite teisę bet kada atšaukti mums duotus savo sutikimus dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo; – Jūs turite teisę dėl su Jumis konkrečiu atveju susijusių priežasčių bet kuriuo metu nesutikti, kad su Jumis susiję asmens duomenys būtų tvarkomi, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų; – Taip pat informuojame, kad Jūs turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatyta tvarka.

10. Mūsų kontaktinė informacija grazus-sveikinimai.lt, El. paštas: grazus-sveikinimai.lt