Kalėdiniai sveikinimai – pilnas rinkinys

Juokingas kalėdinis sveikinimas

Kaledinis sveikinimas

Ir kadangi Kalėdos yra metas stebuklų, linkiu tau atrasti savo gyvenime tiek daug stebuklų, jog net pati eglė būtų pavydėjusi! Tegul tavo namuose skamba ne tik Kalėdų eglės švilpukai, bet ir širdies daina, kuri niekada nesustoja grojant. Ir kaip tikroji Kalėdų stebuklų dalis, tavo širdis būtų pilna meilės, o šeima ir draugai visada būtų šalia, kaip patikimas elfų būrelis. Linkiu tau ne tik laimingų Kalėdų, bet ir įsimintinų akimirkų, kurios šviečia tavo gyvenime kaip šviesos girliandos ant eglės.
Laimingų Kalėdų ir išskirtinai smagių šventinių akimirkų!

Linksmas sveikinimas su Kalėdomis

Šią šventinę nuotaiką kviečiame suvaldyti ne tik žiemos šalčius, bet ir širdis užšildyti šypsena bei linksma nuotaika. Tebūnie jūsų Kalėdų stalas būna ne tik pilnas skaniausių valgių, bet ir gausus juoko, šiltų žodžių bei nuostabių akimirkų. Linkime jums šiltų šventinių džiaugsmų ir širdies ramybės šiame jūsų kelyje į Kalėdų stebuklus!
Linksmas animuotas kaledinis sveikinimas

Prasmingi sveikinimai su Kalėdomis

 • Linkiu, kad šventinė stalo puota būtų ne tik skani, bet ir prisipildytų širdies šilumos, kad kiekvienas žmogus jaustųsi ypatingas ir svarbus. Ir kai atsidarysite šventines dovanas, tegul jos ne tik džiugina akį, bet ir prisideda prie jūsų šeimos laimės. Laimingų ir jaukių Kalėdų bei nuostabių Naujųjų metų, kuriuose kiekviena diena būtų kaip šventė!
 • Tebūna šios šventės akimirksniai pilni paslaptingos magijos, o kiekviena diena tebūna harmoningu akordu ir širdį pildančiu. Linkiu jums ne tik smagių šventinių dovanų, bet ir gausybės šypsenų, kuriomis dalinsitės su visais, kuriuos mylite. Laimingų Kalėdų!

GIF sveikinimas su Kalėdomis

Kalėdiniai linkėjimai

 • Laimingų Kalėdų! Tebūna šios šventės kupinos šilumos, širdies džiaugsmo ir turiningų akimirkų su artimaisiais. Linkiu jums ramios šventinės atmosferos, spalvingų dovanų ir išsipildžiusių svajonių.
 • Tegul šios Kalėdos būna kaip šviesus dovanų rinkinys, kuriame kiekvienas akimirkos perlai atneša šilumą ir džiaugsmą. Linkiu, kad kiekvienas šventinis stalas būtų apgaubtas jaukumo, o širdys pilnos pasidalijimo meile. Laimingų ir jaukių Kalėdų!
 • Su šilčiausiais Kalėdų linkėjimais!

Linkejimai su Kaledomis

Animuotas Kalėdinis sveikinimas

Trumpi Kalėdiniai sveikinimai

 • Linkiu jums šiltų ir jaukių Kalėdų! Tebūna šios šventės pilnos meilės, džiaugsmo ir šeimyninės šilumos. Su didžiausiais šventiniais linkėjimais!
 • Tebūna šventinės dienos pilnos saulės net šešėlyje, o širdys te pildysis džiaugsmu ir tarpusavio supratimu. Linkiu jums pasidžiaugti artimų bendravimu, kurti prisiminimus ir atidaryti naują puslapį gyvenime. Su meile ir šiluma, Laimingų Kalėdų!
 • Laimingų Kalėdų! Tebūna šios šventės kupinos šilumos, meilės ir gražių akimirkų su artimaisiais.
 • Linkiu jums geriausių dalykų – sveikatos, laimės ir įgyvendinimo svajonių. Su šiltuoju šventiniu sveikinimu!

Sveikinimas su Kalėdomis

Paveiksliukas Kaledinis sveikinimas

Kaledinis sveikinimas

Kaledu sveikinimas

Kalėdiniai sveikinimo paveiksliukai, ne animuoti bet geresnės kokybės

Kaledinis sveikinimas
Kaledinis sveikinimas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis sveikinimas
Kaledinis sveikinimas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis atvirukas
Kaledinis sveikinimas
Kaledinis sveikinimas
Kaledinis sveikinimas
Kaledinis sveikinimas su Kaledomis.
Kaledinis sveikinimas su Kaledomis
Kaledinis sveikinimas su Kaledomis

Kalėdiniai sveikinimai vaikams

 • Linkiu tau gausybės linksmų akimirkų, šiltų šeiminių apkabinimų ir, žinoma, daugybės dovanų. Tebūna šios Kalėdos pilnos širdies šilumos ir smagumo!
 • Noriu, kad šių švenčių metu tavo akys blykstelėtų iš džiaugsmo, o širdis būtų pilna meilės. Būk geras, pasidalink šypsena su kitais ir leisk šių Kalėdų stebuklams pripildyti tavo namus!
 • Tegul tavo norai išsipildo, kaip baltos Kalėdų sniego pūsnys, ir kiekvienos dienos akimirkos būna pilnos smagumo ir linksmybių.
 • Būk kaip mažas Kalėdų elfas, pasiruošęs daryti gerus darbus ir nešti džiaugsmą visiems aplinkui. Dalinkis meile, palaikyk kitus ir atsimink, kad kiekvienas mažas gestas gali suteikti didžiules pasekmes.
 • Neužmiršk, kiek esi ypatingas ir mylimas. Šių Kalėdų laikotarpis – tai galimybė dalintis meile, šypsenomis ir bendraujant su šeima. Būk didelis, geras ir laimingas, nes tau tai tikrai priklauso. Su be galo daug meilės ir šviesos, tavo mama.