Kasdieniai velykiniai žaidimai

Velykiniai žaidimai

Kasdieniai velykiniai žaidimai ir suaugusiems, ir vaikams

Prasideda didžioji savaitė. Vis artėjant šv. Velykoms mąstoma, kaip tinkamiau joms pasiruošti. Savaime suprantama, suaugę galvoja apie tai, ką skanaus pagaminti, kaip šventiškai papuošti stalą. Mažieji laukia šv. Velykų kaip kažko netikėto, stebuklingo. Jiems kyla daug klausimų ir tik nuo mūsų priklauso, kaip mes visi jausimės šventiniu laikotarpiu.

Pasakojimai iš praeities kuria šiltus santykius tarp kartų

Visi vaikai mėgsta pasakas. Savaime suprantama, jos turi būti papasakotos išmoningai, tinkamai pakomentuojamos, ne per ilgos. Pabandykime šios didžiosios savaitės vakarus kirti pasakojimams iš praeities.

Kas vakarą papasakoti vaikui, kaip švęsdavote šv. Velykas, kai buvote vaikas, paauglys. Apibūdinkite save, savo tėvelius. Puiku apie tai kalbėti renkantis ar rišant Verbą, gaminant stalo papuošimus, marginant kiaušinius ir kt. Tai paprastas žaidimas – tiesiog pasakojimas, bet tarp vaiko ir suaugusiojo kuria stiprų ryšį, mat šias istorijas jis ateityje pasakos savo vaikams ir anūkams.

Paįvairinimui galite savo pasakojimus aprašyti, iliustruoti ir sukurti 2019 metų Velykinių istorijų knygelę. Ši knygutė gali būti papildyta ir šventinių akimirkų nuotraukomis. Ją papildysite ir pratęsite kitais metais. Taip šiltas velykinis žaidimas taps jūsų šeimos istorijos dalimi.

Gražūs sveikinimai Šv. Velykų proga paveikiausi, kai kuriami iš širdies

Šiandien pamažu išnyksta ranka rašomi sveikinimai. Vis dėlto šeimos ir artimiausių draugų rate labai gera susikurti šventinių atvirukų dirbtuvėles ir paruošti atvirukus vienas kitam. Tėveliai gali padėti vaikams nupiešti ir užrašyti sveikinimus seneliams, krikšto tėvams. Tai ne tik ugdys vaiko kūrybingumą, bet ir brandins jo emocinį intelektą.

Jeigu rinksitės artimuosius sveikinti siųsdami SMS ar virtualų atviruką svetainėje grazus-sveikinimai.lt, pridėkite bent sakinuką savų žodžių. Ir svarbiausia, jeigu šventinį sveikinimą siųsite visiems socialinių tinklų draugams iš karto, artimiausiems draugams nusiųskite atskirai būtinai užrašydami jo vardą. Vardas sukurs šiltą santykį ir parodys, kad žmogus jums rūpi. Bevardžiai atvirukai tik akimirkai papuošia virtualią erdvę.

Švęskime Šv. Velykas prasmingai, kurkime šiltus ryšius su vaikais ir visais kitais bet kokio amžiaus giminaičiais ir draugais.
Su artėjančiomis Šv. Velykomis!

Autorė: Spalvotoji Plunksna