Užsakymai

Užsakymai

 

Sveiki visi mūsų gerbėjai, lankytojai bei skaitytojai!

Mes be galo džiaugiamės Jumis ir skubame pranešti, jog atliekame darbus pagal užsakymus!

Norite pasveikinti artimą žmogų originaliais, būtent jam skirtais žodžiais? Padovanokite autentišką eilėraštį, sveikinimą proza arba individuliai sukurtą atviruką. Toks pasveikinimas gimimo, profesijos dienos, vardadienio, Valentino dienos, Šv. Kalėdų, Velykų ar kitos šventės proga, išliks atmintyje ilgai ir taip parodysite žmogui, kurį sveikinate, kad išties norite jį pradžiuginti ir jis jums yra brangus.

Sukursime jumoristinius, romantiškus, filosofiškus, ar tiesiog šiltus sveikinimo tekstus bei atvirukus įvairioms šventėms. Susisiekite ir aptarsime jūsų norus bei viziją ir sukursime ypatingą džiaugsmo akimirką.

Kainoraštis

4 eilučių eilėraštis –  6 Eur. Didesnės apimties kūrybos kaina derinama individualiai.

Proza 15-25 žodžių –  7 eurai. Didesnės apimties kūrybos kaina derinama individualiai.

Jpg (statiškas atvirukas) – 2 eurai. Atviruku savo sveikinimą galime perteikti ne tik žodžiais, bet  ir vaizdu. Atvirukas sukuriamas individualiai pagal Jūsų užsakymą. Tematika, tekstas, kitos detalės derinama atskirai su užsakovu. Jeigu ant atviruko pageidaujama užrašyti mūsų sukurtą eiliuotą ar prozos tekstą, papildoma kaina – 5 Eur.

Gif (atvirukas) – 3 eurai. Gif atvirukas analogiškas statiškam jpg atvirukui, tik  turi  judančių detalių, kas suteikia atvirukui daugiau žaismingumo ir gyvybingumo. Jeigu ant atviruko pageidaujama užrašyti mūsų sukurtą eiliuotą ar prozos tekstą, papildoma kaina – 5 Eur.

Dėl darbų užsakymo ir išsamesnės informacijos teirautis el. paštu: [email protected]